Info : Nenašli jste co jste hledali ?? Zašlete nám poptávku, nebo nám zavolejte !!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 537 hodnocení
5
531x
4
3x
3
0x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

VD Avatar autora Vladimír Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2026
Zatím bezkonkurenční 👍
JN Avatar autora Jiřina Němcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.3.2026
JM Avatar autora Jiří Mikel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2026
Vše v pořádku.
MP Avatar autora milan peterka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.3.2026
Ok
JK Avatar autora Jan Kordík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.3.2026
S obchodem jsem velmi spokojen. Další nákup bude opět zde.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.3.2026
+ Rychlost dodání
+ Přehledné stránky

Jsem velmi spokojen.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.3.2026
Spokojenost
JŠ Avatar autora Jiří Štich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.3.2026
Vše v pořádku, brzký termín doručení
VD Avatar autora Vladimír Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.3.2026
První nákup… Jsem velmi spokojen spokojen s přístupem a i s rychlostí vyřízení mé objednávky. Děkuji.
JK Avatar autora Jaroslav Kostka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.3.2026
Ačkoliv jsem s tímto obchodem neměl žádné zkušenosti, musím ho velice pozitivně hodnotit po všech stránkách.
MB Avatar autora Martin Bulíř Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.3.2026
Vše v pořádku. Ručně psaný vzkaz velmi potěšil 👍🏻
LP Avatar autora Libor Prokeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2026
KH Avatar autora Karel Hrych Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.3.2026
Ano jsem
RK Avatar autora Radoslav Kotek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.3.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 28.2.2026
SPOKOJENOST
IB Avatar autora Ivana Beránková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.2.2026
Vše proběhlo OK. Dokonce s přáním na obalu. V dnešní době tohle drobné gesto potěší.
MS Avatar autora Martin Sagner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.2.2026
ED Avatar autora Emil Doha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.2.2026
spokojen
JV Avatar autora Jana Vaníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
Spokojenost
JN Avatar autora Jiří Nohejl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
Férové ceny.

Ovládací prvky výpisu

537 položek celkem